Biz Kimiz?

Birliğimiz dayanışma içerisinde hareket ederek, aynı hedef doğrultusunda çalışmaktır.

Kida Teknoloji

Her zaman daha ileriye...

1995 yılından gelen sektör tecrübeleriyle 2013 yılında "Birlikten kuvvet doğar." ilkesiyle Kida Bilgisayar Ltd. Şti. olarak yola çıkan firmamız, teknoloji odaklı çözümler sunmaktan dolayı firma ünvanına “Teknoloji” ekleyerek Kida Teknoloji Bilgisayar Ltd. Şti. olmuştur.


Kısaca “Kida Teknoloji Ltd. Şti.” ünvanı ile faaliyetlerine devam eden firmamız, kuruluşundan bugüne ilimizde ve Türkiye’de, birçok başarılı projeye imza atarak kısa zamanda adından söz ettiren firmalardan biri olmayı başarmıştır.


Kuruluşumuzdan 6 (altı) ay sonra fiber teknolojisini sahada uygulayan bölgedeki sayılı firmalardan olduk. Yaklaşık 2021 yılı sonu itibariyle 42.000 metre yeraltı ve yerüstü fiber kabloyu projelerinde kullanarak başarımıza başarı kattık. Kuruluşumuzdan 2021 yılı sonuna kadar yaklaşık 92.000 metre üzerinde network altyapı kurduk.


Aynı zamanda faaliyetlerimizi geliştirerek özel üretim ürünler tasarlayarak farkımızı ortaya koyduk. Dijital kürsüler, kiosklar, sadece kuruma özel tasarım kürsüler, dokunmatik dijital yayıncılık ürünleri ve daha birçok inovatif ürün ve proje tasarlıyor, üretiyor ve yerinde uyguluyoruz.